O našej spoločnosti založenej pre Vás

Spoločnosť Merchant Payment Acquiring Services je dcérskou spoločnosťou Pantheon Group a bola založená s filozofiou poskytovať dostupné platobné riešenia pre koncového zákazníka s kompletnými službami tak, aby bol celý proces a služba jednoduchá, efektívna a cenovo zaujímavá.
Je nám cťou, že pre oblasť spracovania transakcií spolupracujeme s najväčšou retailovou bankou na Slovensku, Slovenskou sporiteľňou, a.s., členom skupiny Erste, ktorá je zárukou spoľahlivosti a progresívnosti.

Slovenská Sporiteľňa

Pracujeme s prvotriednou technológiou po všetkých stránkach. Softvérové aplikácie sú výsledkom dlhodobého testovania, precíznej certifikácie a pravidelných auditov, hardvérová platforma pochádza od svetovej jednotky na trhu transakčnej automatizácie, takže môžete mať istotu, že Vaše transakcie budú spracované bezpečne a podľa najprísnejších štandardov.

Materská spoločnosť Pantheon Group                  

Pantheon Group je slovenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou poskytujúca služby a poradenstvo v oblasti IT. Vďaka kvalitným postupom a správnemu prepojeniu individualít už viac ako desaťročie poskytuje pre svojich klientov inovatívne riešenia, vysokokvalitných odborníkov, produkty a služby v oblasti informačných technológií.
Jednoducho povedané, robíme toho viac než Vám môžeme prezradiť.

Dokumenty na stiahnutieVšeobecné obchodné podmienky
     

Sadzobník poplatkov