O našej spoločnosti založenej pre Vás

Spoločnosť Merchant Payment Acquiring Services je dcérskou spoločnosťou Pantheon Group a bola založená s filozofiou poskytovať dostupné platobné riešenia pre koncového zákazníka s kompletnými službami tak, aby bol celý proces a služba jednoduchá, efektívna a cenovo zaujímavá.
Je nám cťou, že pre oblasť spracovania transakcií spolupracujeme s najväčšou retailovou bankou na Slovensku, Slovenskou sporiteľňou, a.s., členom skupiny Erste, ktorá je zárukou spoľahlivosti a progresívnosti.

Slovenská Sporiteľňa

Pracujeme s prvotriednou technológiou po všetkých stránkach. Softvérové aplikácie sú výsledkom dlhodobého testovania, precíznej certifikácie a pravidelných auditov, hardvérová platforma pochádza od svetovej jednotky na trhu transakčnej automatizácie, takže môžete mať istotu, že Vaše transakcie budú spracované bezpečne a podľa najprísnejších štandardov.

Materská spoločnosť Pantheon Group                  

Pantheon Group je slovenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou poskytujúca služby a poradenstvo v oblasti IT. Vďaka kvalitným postupom a správnemu prepojeniu individualít už viac ako desaťročie poskytuje pre svojich klientov inovatívne riešenia, vysokokvalitných odborníkov, produkty a služby v oblasti informačných technológií.
Jednoducho povedané, robíme toho viac než Vám môžeme prezradiť.

Obchodné podmienky MPASObchodné podmienky
na platforme SLSP


Obchodné podmienky
platné od 01.09.2017
pre platformu Global Payments


Sadzobník poplatkov

Všeobecné obchodné podmienky Global PaymentsVšeobecné obchodné podmienky
pre obchodníkov
na platforme Global Payments