Uvažujete nad zriadením platobného terminálu
pre Vašu prevádzku? Vysvetlíme Vám všetko potrebné...


Získajte ponuku

Radi veci škatuľkujeme. Na základe dlhodobých skúseností našich expertov z oblasti platobného styku sa snažíme robiť veci jednoducho, prehľadne, efektívne, rýchlo, lacno a hlavne bezpečne. A čo je už jednoduchšie ako „balíčky“? Naša komplexná služba pozostáva z troch skupín balíkov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

 • Z prvej skupiny balíkov si vyberiete ten správny platobný terminál, čo je dôležitý krok, nemá predsa zmysel, aby ste platili za niečo, čo v skutočnosti nevyužijete. Dovoľte nám pomôcť Vám s tým.
 • V druhej časti si vyberiete servisné služby prislúchajúce k platobnému terminálu, a teda ako rýchlo, či aj cez víkendy, Vás v prípade problémov navštívi náš odborný personál.
 • V poslednej tretej časti si vyberiete transakčný balík.

Kombináciou všetkých troch balíkov získavate kompletnú sužbu, ktorú Vám individuálne oceníme, a ktorá bude zahrňovať VŠETKY náklady spojené s akceptáciou platobných kariet pre Váš biznis (okrem poplatkov za internetové pripojenie stacionárnych platobných terminálov a pod.).

 • Z prvej skupiny balíkov si vyberiete ten správny platobný terminál, čo je dôležitý krok, nemá predsa zmysel, aby ste platili za niečo, čo v skutočnosti nevyužijete. Dovoľte nám pomôcť Vám s tým.

stacionár

Ak charakter Vášho obchodu/prevádzky nevyžaduje manipuláciu s platobným terminálom pre potrebu obsluhy klienta a preferujete mať terminál položený a prípadne pripojený k Vašej pokladni, najlepšie a najlacnejšie riešenie pre Vás je tzv. stacionárny platobný terminál. Jeho charakteristickou črtou je, že je pripojený do elektrickej zásuvky a teda nemá batériu, ktorá by Vám umožňovala jeho prenášanie.
Stacionárne POS ponúkame vo vyhotovení buď s podporou:

GPRS komunikácie

dnes už veľmi lacná a efektívna forma, ak jednoducho nemáte radi káble, ste v prenajatých priestoroch, alebo nie je dostupná linka a pod.
V prípade GPRS zariadenia Vám poskytneme v cene aj SIM kartu s takým dátovým paušálom, aby Vám akurát stačil na potreby Vašeho množstva vykonaných transakcií. Jednoducho a bez starostí.

Ethernetovou komunikácie

ak disponujete pripojením na internet, ideálne riešenie

Čo potrebujete pre pripojenie platobného terminálu? Je to jednoduché!

 • Jednu voľnú prípojku elektrického napätia pre každý inštalovaný POS terminál SS 220V, 50 Hz (samozrejme by mala byť dostupná blížko predajného pultu kde bude POS terminál umiestnený).
 • Ak ste si zvolili typ komunikácie prostredníctvom Internetu, potom potrebujete jednu voľnú prípojku typu RJ45, kategórie 5E. Parametre tejto prípojky musia umožniť komunikáciu prostredníctvom TCP/IP protokolu. Mimochodom, ked spomíname internetové pripojenie: „Platíte teraz Vášmu poskytovateľovi internetu poplatok za pevnú IP adresu, ktorý si Vaša banka vyžaduje...?“ S nami už nemusíte! Preloženie Vašej štandardnej IP adresy na pevnú pre Vás zabezpečíme.
 • Ak ste si zvolili typ komunikácie GPRS, ani nepokračujte v čítaní ďalej a využite Váš čas lepšie. Nepotrebujete totižto nič. Takmer nič. SIM karta je u nás súčasťou služby takže potrebujete mať dostupnú iba elektrickú zásuvku, ktorú už určite máte a teda nepotrebujete pripraviť pre Váš POS terminál vlastne vôbec nič.

mobilný

Máte reštauráciu alebo potrebujete obslúžiť klienta a mať tak terminál bez obmedzení a káblov? Potom je mobilný platobný terminál riešenie pre Vás!
Mobilné POS ponúkame vo vyhotovení s pripojením:

GPRS

V prípade GPRS zariadenia Vám v cene poskytneme aj SIM kartu s takým dátovým paušálom, aby Vám akurát stačil na potreby Vašeho množstva vykonaných transakcií. Opäť, jednoducho a bez starostí.

WiFi

môžeme sa napojiť na Váš existujúci router na prevádzke

Blue-Tooth

Čo potrebujete pre pripojenie platobného terminálu? Je to jednoduché!

 • Jednu voľnú prípojku elektrického napätia pre každý inštalovaný POS terminál SS 220V, 50 Hz – ale tú už presa máte (môže byť prakticky kdekoľvek, terminál nabijete podľa potreby).
 • Mobilný platobný terminál využíva pre spojenie s autorizačným hostom banky GPRS komunikáciu. SIM karta je už súčasťou služby a teda, žiadna starosť pre Vás.

mPOS

mPOS je najnovšia technológia v oblasti elektronických platieb. Je postavené na báze zariadenia, ktoré pripojíte k Vášmu smartfónu alebo tabletu a po zaktivovaní služby a nahratí príslušnej obslužnej aplikácie môžete využiť Váš telefón alebo tablet ako platobný terminál. Viac už čoskoro!

 • V druhej časti si vyberiete servisné služby prislúchajúce k platobnému terminálu, a teda ako rýchlo, či aj cez víkendy, Vás v prípade problémov navštívi náš odborný personál.

Myslíme si, že servis platobného terminálu priamo na Vašej prevádzke je najpodstatnejšia a neoddeliteľná časť celej služby. Na to, aby ste sa mohli plnohodnotne venovať Vášmu biznisu, potrebujete mať funkčné riešenie a v prípade akýchkoľvek problémov ho potrebujete mať opäť funkčné v čo najkratšom čase, bez stresu a nutnosti snažiť sa pochopiť kam zavolať a ako to celé vlastne funguje.
V takýchto prípadoch prevezmeme kontrolu nad situáciou a buď Vás navigujeme pre obslúženie problému na diaľku alebo náš certifikovaný technik príde odstrániť závadu priamo k Vám. Vyberte si, aká rýchlosť Vám vyhovuje:

základný

Ekonomický balík vhodný pre všetky štandardné prevádzky so zárukou odstránenia problému na mieste nasledovný pracovný deň.

 • Telefonická podpora HOT-LINE 24 hodín denne, 7 dní v týždni,
 • Servis na mieste v rozmedzí Pondelok – Piatok, od 8:00 až do 17:00 so zabezpečením odstránenia problému maximálne nasledovný pracovný deň od nahlásenia problému na linku podpory

rozšírený

Pre náročnejších obchodníkov s garantovanou dobou opravy alebo výmeny zariadenia priamo na Vašej prevádzke do 8 pracovných hodín.

 • Telefonická podpora HOT-LINE 24 hodín denne, 7 dní v týždni,
 • Servis na mieste v rozmedzí Pondelok – Piatok, od 8:00 až do 17:00 so zabezpečením odstránenia problému maximálne do 8 pracovných hodín od nahlásenia problému na linku podpory

profesionál

Je Vaša prevádzka otvorená do večerných hodín a aj cez víkendy? Potrebujete mať záruku dostupnosti servisu prakticky nepretržite? Potom je tento balík presne pre Vás.

 • Telefonická podpora HOT-LINE 24 hodín denne, 7 dní v týždni,
 • Servis na mieste v rozmedzí Pondelok – Nedeľa, od 8:00 až do 22:00 so zabezpečením odstránenia problému maximálne do 8 pracovných hodín od nahlásenia problému na linku podpory;
 • V poslednej tretej časti si vyberiete transakčný balík.

Vyberte si ten správny podľa predpokladaného objemu transakcií. Pripravili sme pre Vás set základnách balíkov vyvážených tak, aby ste vedeli vopred odhadovať Vaše náklady na akceptáciu platobných kariet a zároveň aby ste neplatili za niečo, čo skutočne nevyužívate

1. Rozkúskujem to

Nakupujte si predplatený balík transakcií, každý vo výške do 500 EUR mesačne a vždy zaplatíte iba hodnotu balíka podľa mesačného objemu transakcií. Ak napríklad vykonáte spoločne transakcie v hodnote 499 EUR, zaplatíte iba hodnotu jedného „balíka 500“. Ak vykonáte spoločne transakcie v hodnote 999 EUR, zaplatíte hodnotu dvoch „balikov 500“. Mesačne Vám bude fakturovaný minimálne jeden „balík 500“. Jednoduché!

2. Najprv veľa a potom uvidím

Potrebujete väčší balík lebo veci jednoducho robíte vo veľkom? Vyberte si balík s predplatenými 2.000 EUR a v prípade ak ho prekročíte, jednoducho si prikúpite ďalších 500 EUR (a potom kludne ďalších 500 EUR podľa potreby) aby ste už naviac neplatili zbytočne veľa. No nie je to fér?

3. Z každého trošku

Naše transakčné balíky sa Vám nepáčili? Rešpektujeme to a ponúkame Vám službu kde z každého eura vykonaných transakcií zaplatíte dohodnuté percento poplatkov. To „percento“ sa Vám samozrejme bude veľmi páčiť.

Máte nápad na iný balík, ktorý by Vám vyhovoval viac? Prosím, napíšte nám o tom! Naše služby prispôsobujeme pre Vás a Vaša spätná väzba je pre nás mimoriadne dôležitá. Ďakujeme!

Sme transparentná spoločnosť. Prezrite si prosím Všeobecné obchodné podmienky TU.
Ak by Vám bolo niečo nejasné, neváhajte nás kontaktovať.